Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Mistrzostwa Świata na pokładzie Celebrity

Celebrity Cruises przygotowała specjalną ofertę na czerwcowe rejsy skierowaną do fanów piłki nożnej. Na pokładach wycieczkowców pływających po wodach Europy, Alaski i Bermudów transmisję z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej relacjonowane będą na żywo.

Turyści, którzy wykupili bilety na rejsy w dniach od 12 czerwca do 13 lipca br. organizowane przez greckie przedsiębiorstwo będą mieli możliwość śledzenia w relacji na żywo piłkarskich zmagań odbywających się w tym czasie w Brazylii w ramach XX Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2014. W tym czasie Celebrity Cruises wyemituje na pokładzie swoich statków wszystkie 64 mecze rozgrywane przez ponad 30 konkurujących drużyn narodowych.

Podczas trwania turnieju Celebrity Cruises zapewnia również na pokładzie swoich statków prawdziwie piłkarską atmosferę oferując poza relacją meczu gadżety związane z turniejem oraz stanowiska do gier wideo, na których pasażerowie będą mieli możliwość zagrania w gry piłkarskie. Poza głównym pokładem organizator zapewnia również transmisję meczu – indywidualnie w każdej kabinie, a także na ekranach telewizorów zainstalowanych w pokładowych barach.

Poza atrakcjami piłkarskimi na gości Celebrity Cruises czeka doskonałe jedzenie, zmodernizowana siłownia oraz nowe gabinety Canyon Ranch Spa Club.