Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Egzotyczne wakacje na sezon 2015-16

Azja, Australia, Nowa Zelandia i Hawaje

W sezonie 2015 – 16 czeka na nas ponad 70 destynacji w Azji, Australii, Nowej Zelandii i na Hawajach. Nowe porty, kuszące rozkłady i więcej postojów nocnych w odwiedzanych portach, tak aby nasi goście mogli odkryć egzotyczne miejsca w nowoczesnym i luksusowym stylu.  Członkowie Captain’s Club już mogą dokonywać rezerwacji, a od 4 kwietnia już wszyscy będą mieli dostęp do zarezerwowania swojego wymarzonego rejsu.

Azja
Millenium odwiedzi 43 destynacje w 14 krajach, zaczynając od września 2015. Rejsy będą rozpoczynać się w Singapurze, Hongkongu i Jokohamie. Trasy będą oferowały szeroki wachlarz opcji do wyboru. Przede wszystkim pojawi się więcej postojów nocnych, m.in w Tokio, Kobe, Hongkongu, Tai pei, Hanoi, Bangkoku, Singapurze i Bali. Po raz pierwszy statek odwiedzi porty Dutch Harbor na Alasce, Beppu i Kanazawa w Japonii i Władywostok w Rosji. 

  • Dwa 14-nocne rejsy dookoła Japonii, na trasie: 2 dni w Tokio i Kobe, Góra Fuji (Shimizu), Beppu, Kanazawa i Otaru, dodatkowo Władywostok. 
  • 14-nocny rejs z Singapuru do Hongkongu, na trasie: 2 dni w Hongkongu, Hanoi, Bangkoku i Singapurze, Ho Chi Minh i Danang.

Pacyfik
13 marca 2016 rozpocznie się seria rejsów egzotycznych z Singapuru, Sydney i Honolulu, kończąc w Vancouver 26 kwietnia. Można połączyć rejsy w jedną 45 dniową podróż, zwiedzając 17 portów w 7 krajach, na 3 kontynentach. Na trasie m.in. Australia, Fiji, i Francuska Polinezja, Bali, Honolulu i Maui.

Australia, Nowa Zealandia i Hawaje
Solstice przypłynie do 34 portów w 10 krajach, od września 2015, trasy obejmują od 8 do 18 nocy w Australii, Nowej Zelandii, regionie południowego Pacyfiku. Rejsy rozpoczynają się w Auckland, Sydney i Perth.
22 września 2015 w Vancouver rozpocznie się 10 nocny rejs na Hawaje, później 18-nocny rejs “Skarby Tahiti”, które można połączyć w 28-dniową podróż, zwiedzając 11 destynacji, m.in  Hilo i Kona, Bora Bora, Moorea i Papeet.
W Australii proponujemy połączyć rejsy w jedną 35 dniową podróż wokół Australii i Nowej Zelandii i naprawdę poznać ten piękny kraniec świata. 16 lutego 2016 zaczyna się rejs w 
Auckland do  Perth, a po nim  17-nocny rejs z Perth do Sydney. Dzięki temu zwiedzić można np. Fiordland National Park, Sydney, Melbourne i Adelaide.  Podczas drugiego rejsu statek zawinie do portów Północnej Australii i na Bali.

Nowe porty, nowe doświadczenia

Całkowicie nowe destynacja: Mystery Island (Vanuatu), podczas rejsu po Południowym Pacyfiku, oprócz tego jeszcze wyspy Nowej Kaledonii.

Suite Class
Od kwietnia 2015 Celebrity Cruises wprowadza zupełnie nową Suite Class, oferującą  luksusową dedykowaną tylko dla gości apartamentów nową restaurację, VIP lounge i wliczone w cenę rejsu różne korzyści, takie jak napoje z pakietu Premium, kolacja w specjalistycznej restauracji i nielimitowany dostęp do Internetu. 

Rezerwując rejsy na sezon 2015/16 do końca kwietnia otrzymacie Państwo bonus w postaci kredytu do wydania na pokładzie. Wysokość kredytu zależy od standardu kabiny i długości rejsu. Przyznawany jest kredyt od 50 do 400 USD.  Oferta jest ważna na wybrane rejsy.