Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Klasa Edge

Celebrity Edge to najnowsza i najbardziej innowacyjna klasa we flocie Celebrity

Przedstawiamy najnowszy statek we flocie, a zarazem pierwszy statek rewolucyjnej klasy EDGE, który został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Jego matką chrzestną została 19-letnia pakistańska działaczka na rzecz praw kobiet oraz laureatka Pokojowej Nagrody Nobla, Malala Yousafzai , z której fundacją Celebrity związało się 2-letnim kontraktem na lata 2017-2018.

Więcej o fundacji znajdziecie Państwo na stronie https://www.malala.org/donate/celebritycruises

ATRAKCJE NA POKŁADZIE

Magic Carpet – wyjątkowe miejsce, które dzięki inspiracji latającym dywanem, zmienia swoje położenie, funkcję a nawet nastrój podczas każdego dnia rejsu. To pierwsza tego typu platforma, poruszająca się po zewnętrznej części statku na wysokości nawet 13 pięter nad poziomem morza! Z zapierającymi dech w piersiach widokami, rewelacyjnie zaopatrzonym barem, miejscem na koncerty na żywo oraz tańce, stanowi cel sam w sobie.

Resort Deck – otwarta przestrzeń oferująca naszym gościom możliwość połączenia morskiej podróży z aktywnością fizyczną, od asymetrycznego basenu, poprzez ścieżkę joggingową, po inspirowany placem zabaw dla dzieci Rooftop Gardens. Pokład Resort Deck jest pierwszym tego typu miejscem na jakimkolwiek statku, a może i świecie.

Pool Deck – oferuje wyjątkowe, dające mnóstwo prywatności kabany z przepięknym widokiem na morze. Ponadto wznoszące się na wysokość drugiego piętra wyjątkowe martini jacuzzi, rząd leżaków na linii brzegowej basenu, które pozwalają chłodząc się w wodzie wygrzewać zarazem na słońcu, wspaniały basen oraz Pool Bar, nad którym króluje abstrakcyjna dekoracja złożona z samych luster. To asymetryczna konstrukcja służąca jednemu celowi – wypoczynkowi.

Solarium –ulubione przez naszych gości miejsce ciszy i spokoju zyskało jeszcze więcej uroku, dzięki futurystycznej dekoracji, która swoim kształtem, kolorem i ruchem przypomina łagodne fale morskie i pozwala naszym gościom na pełny relaks.

Rooftop Garden – zaprojektowany z myślą o rozbudzeniu w naszych gościach wewnętrznego dziecka, jest pełen niespodziewanych atrakcji, zarówno w dzień, jak i nocą. Dzięki wspaniałemu nagłośnieniu, będziesz miał wrażenie, że to nasze rzeźby – drzewa grają dla Ciebie muzykę na żywo. Będziesz miał możliwość rozegrania partii szachów na naszej gigantycznej planszy albo obejrzeć film podczas pysznego posiłku w naszym kinie plenerowym A Taste of Film. To miejsce gdzie możesz rozbudzić swoją wyobraźnię.

The Destination Gateway – to wielofunkcyjne miejsce, niemalże jak portal, służący jako ekskluzywny łącznik między statkiem a lądem, biuro do zamawiania wycieczek oraz centrum pomocy w organizacji życia na statku.

Edge Launches℠ – prosto z The Destination Gateway goście mają możliwość korzystania z superwygodnych i supernowoczesnych łodzi motorowych, z pełną klimatyzacją, większą przestrzenią oraz dużymi oknami, które gwarantują przepiękne widoki. Wszystko po to, by niezwykła elegancja, jaką odznaczają się nasze statki, nie opuszczała gości ani na krok.