Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Celebrity Xpedition

CELEBRITY XPEDITION

To olbrzymi jacht, który przez cały rok pływa po Wyspach Galapagos

To połączenie połączenie luksusowego rejsu z odkrywczą wyprawą. Profesjonalna załoga statku Celebrity Xpedition, w skład której wchodzą doświadczeni przyrodnicy, jest kompleksowo przygotowana do zaspokajania potrzeb spragnionych przygód gości, a zastosowane na statku ekologiczne rozwiązania pozwalają zwiedzać ten wyjątkowy archipelag bez uszczerbku dla jego dziewiczości.

Nasza nowo przebudowana 48-osobowa jednostka Celebrity Xpedition® (2004) jest jedną z najczęściej nagradzanych jednostek na wyspach. To także statek, który jako pierwszy umieścił nas na mapie Wysp Galapagos. Wejdź na pokład i ciesz się wysoce spersonalizowaną obsługą, na którą zasługujesz, takimi jak wieczorne wykłady certyfikowanych przyrodników z Parku Narodowego Galapagos, którzy są do dyspozycji na pokładzie przez cały czas trwania rejsu i wiele więcej.

Celebrity Xpedition to inny niż wszystkie, wyjątkowy statek eksploracyjny. Sprawia wrażenie małego, prywatnego klubu – ekskluzywny i wyjątkowo komfortowy, a równocześnie w codziennym, luźnym stylu. Zaledwie 90 metrów długości kadłuba i możliwość zaokrętowania maksymalnie 48 gości to fakty przemawiające za tym, że jest to idealny statek do eksplorowania ponadczasowych wysp Galapagos. Wyspy te stanowią główny kierunek rejsów CelebrityXpedition. Wyprawy organizowane są w małych grupach pod opieką doświadczonych przewodników.

Statek Xpedition fascynuje swoja całkiem prywatną atmosferą, którą może zaoferować tylko statek dla nie więcej niż 48 pasażerów! Xpedition jest statkiem, u którego dużą wagę przykłada się na ochronę środowiska tak, że nie ma on negatywnego oddziaływania na ekosystem. Ten statek ze swoimi czterema pokładami jest najmniejszy z całej floty Celebrity. Wszystkie kabiny są zewnętrzne i każda z nich posiada stewarda.

 

Kilka faktów o Celebrity Xpedition

Maksymalna liczba osób: 96
Tonaż: 2,3 ton
Data wodowania: 17 stycznia 2001
Długość: 90 m
Szerokość: 13 m
Zanurzenie: 8.3 m
Prędkość rejsu: 17 węzłów

Najważniejsze atrakcje

Na pokładzie Celebrity Xpedition jesteś tylko jednym z 48 gości na tradycyjnym jachcie ekspedycyjnym. 

Weź udział w wycieczkach all inclusive, odkrywając wyspy lub morze, prowadzonych przez ekspertów przyrodników. Wybierz luksusowy apartament na najwyższym pokładzie z przestronną werandą luksusowymi przyjemnościami i obsługą lub nowoczesną kabinę z widokiem na morze. Ciesz się wykładami i filmami ekspertów a także rozrywką. Rejs na Xpedition to nie tylko wyprawa naukowa ale też kulinarna. Wybierz miejsce gdzie i z kim chcesz delektować się kulinarną ucztą ze świeżych owoców morza i lokalnych składników w restauracji na statku lub, po całym dniu zwiedzania i eksploracji,  możesz  zjeść obiad w zaciszu swojego apartamentu. Dzięki menu zaprojektowanemu przez szefa kuchni wyróżnionego gwiazdką Michelin, możesz spodziewać się smakowania dań Celebrity Signature każdego wieczoru podczas rejsu i poznania ekwadorskich dań, które zmieniają się co noc. Zrelaksuj się na pokładzie słonecznym i odpręż się w wannie z hydromasażem, w spa lub w saunie po całym dniu zwiedzania. Zarezerwuj masaż  lub ćwicz na siłowni. Zajrzyj do biblioteki. Ciesz się wieczorem na parkiecie lub weź udział w wieczornym wykładzie przyrodnika.

Wyjdź na pokład, aby oglądać tysiące gwiazd na nocnym niebie, zanim spotkasz nowych przyjaciół na drinka przed snem w barze.

Darwin’s Restaurant – restauracja o swobodnej atmosferze pozwalająca się cieszyć towarzystwem nowych znajomych i delektować się świeżymi, lokalnie uprawianymi i ekologicznymi owocami i warzywami, a także świeżymi rybami złowionymi przez rybaków z Galapagos.

Discovery Lounge – bar serwujący orzeźwiające drinki i muzykę na żywo.

Panorama Deck – pokład słoneczny z którego można obserwować wschody i zachody słońca,  gdzie w dzień można zażywać kąpieli słonecznych,  a nocą obserwować gwiazdy. 

Sunrise Deck – pokład na którym wanna z hydromasażem i miejsce do opalania wystarczą, aby zrelaksować się od stóp do głów po całym dniu zwiedzania.  

KABINY

KABINY DELUXE OCEAN VIEW

Zewnętrzne  kabiny z oknem zlokalizowane na pokładzie Marina. Wszystkie kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację (indywidualnie sterowaną), radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV. Większość kabin ma 2 pojedyncze łóżka, które na zmówienie można połączyć w 1 podwójne. Kabiny sprzątane są dwa razy dziennie. Powierzchnia kabin różni się w zależności od klasy i waha się miedzy 13-43m².

KABINY TYPU PREMIUM 

Zewnętrzne kabiny z oknem zlokalizowane na pokładzie Vista

Wszystkie kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację (indywidualnie sterowaną), radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV. Większość kabin ma 2 pojedyncze łóżka, które na zmówienie można połączyć w 1 podwójne. Kabiny sprzątane są dwa razy dziennie. Powierzchnia kabin różni się w zależności od klasy i waha się miedzy 13-43m².

APARTAMENT TYPU PENTHOUSE

Apartament z balkonem  zlokalizowany na pokładzie Sunrise. (ok. 43m², weranda ok. 18 m²/boczna weranda ok.4 m²). Salon z częścią wypoczynkową, w tym rozkładaną sofą, stołem i krzesłami, prywatna łazienka, szklane drzwi od podłogi do sufitu, prywatny taras z jacuzzi i leżakami. Oddzielna sypialnia z dwoma rozkładanymi dolnymi łóżkami, komodą i krzesłem, prywatną łazienką i prywatną werandą z drzwiami od podłogi do sufitu. Obsługa pokojowa, dostawa bagażu na pokład i usługi pralni* Dostępne śniadania, lunche i kolacje. Bezpłatne wino musujące, codzienny kosz owoców i codzienne przystawki. Bezpłatne ręczniki plażowe i szlafroki. Wysokiej jakości lornetki do użytku i dostępne w sprzedaży. Bezpłatne korzystanie ze sprzętu do nurkowania i kombinezonów. Podwójne napięcie 110/220 AC, dużo miejsca do przechowywania w łazience i szafie, telewizory z płaskim ekranem z odtwarzaczem DVD, telefon z bezpośrednim wyjściem, sejf, biurko, klimatyzacja sterowana termostatem, prywatna lodówka i stacja dokująca do mp3.


APARTAMENT JUNIOR SUITE

Apartament z balkonem zlokalizowany na pokładzie Panorama.
Apartament z balkonem  zlokalizowany na pokładzie Sunrise (ok. 16m², weranda ok. 4 m²). Salon z częścią wypoczynkową, w tym rozkładaną sofą, stołem i krzesłami, prywatna łazienka, szklane drzwi od podłogi do sufitu, prywatny taras z jacuzzi i leżakami. Oddzielna sypialnia z dwoma rozkładanymi dolnymi łóżkami, komodą i krzesłem, prywatną łazienką i prywatną werandą z drzwiami od podłogi do sufitu. Obsługa pokojowa, dostawa bagażu na pokład i usługi pralni* Dostępne śniadania, lunche i kolacje. Bezpłatne wino musujące, codzienny kosz owoców i codzienne przystawki. Bezpłatne ręczniki plażowe i szlafroki. Wysokiej jakości lornetki do użytku i dostępne w sprzedaży. Bezpłatne korzystanie ze sprzętu do nurkowania i kombinezonów. Podwójne napięcie 110/220 AC, dużo miejsca do przechowywania w łazience i szafie, telewizory z płaskim ekranem z odtwarzaczem DVD, telefon z bezpośrednim wyjściem, sejf, biurko, klimatyzacja sterowana termostatem, prywatna lodówka i stacja dokująca do mp3.

 

APARTAMENT ROYAL SUITE 

Apartament z balkonem zlokalizowanu na pokładzie Sunrise (ok. 23m², weranda ok. 18 m²). Salon z częścią wypoczynkową, w tym rozkładaną sofą, stołem i krzesłami, prywatna łazienka, szklane drzwi od podłogi do sufitu, prywatny taras z jacuzzi i leżakami. Oddzielna sypialnia z dwoma rozkładanymi dolnymi łóżkami, komodą i krzesłem, prywatną łazienką i prywatną werandą z drzwiami od podłogi do sufitu. Obsługa pokojowa, dostawa bagażu na pokład i usługi pralni* Dostępne śniadania, lunche i kolacje. Bezpłatne wino musujące, codzienny kosz owoców i codzienne przystawki. Bezpłatne ręczniki plażowe i szlafroki. Wysokiej jakości lornetki do użytku i dostępne w sprzedaży. Bezpłatne korzystanie ze sprzętu do nurkowania i kombinezonów. Podwójne napięcie 110/220 AC, dużo miejsca do przechowywania w łazience i szafie, telewizory z płaskim ekranem z odtwarzaczem DVD, telefon z bezpośrednim wyjściem, sejf, biurko, klimatyzacja sterowana termostatem, prywatna lodówka i stacja dokująca do mp3.

APARTAMENT XPEDITION

Apartament z balkonem zlokalizowany na pokładzie Panorama (ok. 19m², weranda ok. 5 m²). Salon z częścią wypoczynkową, w tym rozkładaną sofą, stołem i krzesłami, prywatna łazienka, szklane drzwi od podłogi do sufitu, prywatny taras z leżakami. Obsługa pokojowa, dostawa bagażu na pokład i usługi pralni* Dostępne śniadania, lunche i kolacje. Bezpłatne wino musujące, codzienny kosz owoców i codzienne przystawki. Bezpłatne ręczniki plażowe i szlafroki. Wysokiej jakości lornetki do użytku i dostępne w sprzedaży. Bezpłatne korzystanie ze sprzętu do nurkowania i kombinezonów. Podwójne napięcie 110/220 AC, dużo miejsca do przechowywania w łazience i szafie, telewizory z płaskim ekranem z odtwarzaczem DVD, telefon z bezpośrednim wyjściem, sejf, biurko, klimatyzacja sterowana termostatem, prywatna lodówka i stacja dokująca do mp3.