Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Klasa Edge

Celebrity Edge to najnowsza i najbardziej innowacyjna klasa we flocie Celebrity

Przedstawiamy najnowszy statek we flocie, a zarazem pierwszy statek rewolucyjnej klasy EDGE, który został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Jego matką chrzestną została 19-letnia pakistańska działaczka na rzecz praw kobiet oraz laureatka Pokojowej Nagrody Nobla, Malala Yousafzai , z której fundacją Celebrity związało się 2-letnim kontraktem na lata 2017-2018.

Więcej o fundacji znajdziecie Państwo na stronie https://www.malala.org/donate/celebritycruises

ATRAKCJE NA POKŁADZIE

Magic Carpet – wyjątkowe miejsce, które dzięki inspiracji latającym dywanem, zmienia swoje położenie, funkcję a nawet nastrój podczas każdego dnia rejsu. To pierwsza tego typu platforma, poruszająca się po zewnętrznej części statku na wysokości nawet 13 pięter nad poziomem morza! Z zapierającymi dech w piersiach widokami, rewelacyjnie zaopatrzonym barem, miejscem na koncerty na żywo oraz tańce, stanowi cel sam w sobie.

Resort Deck – otwarta przestrzeń oferująca naszym gościom możliwość połączenia morskiej podróży z aktywnością fizyczną, od asymetrycznego basenu, poprzez ścieżkę joggingową, po inspirowany placem zabaw dla dzieci Rooftop Gardens. Pokład Resort Deck jest pierwszym tego typu miejscem na jakimkolwiek statku, a może i świecie.

Pool Deck – oferuje wyjątkowe, dające mnóstwo prywatności kabany z przepięknym widokiem na morze. Ponadto wznoszące się na wysokość drugiego piętra wyjątkowe martini jacuzzi, rząd leżaków na linii brzegowej basenu, które pozwalają chłodząc się w wodzie wygrzewać zarazem na słońcu, wspaniały basen oraz Pool Bar, nad którym króluje abstrakcyjna dekoracja złożona z samych luster. To asymetryczna konstrukcja służąca jednemu celowi – wypoczynkowi.

Solarium –ulubione przez naszych gości miejsce ciszy i spokoju zyskało jeszcze więcej uroku, dzięki futurystycznej dekoracji, która swoim kształtem, kolorem i ruchem przypomina łagodne fale morskie i pozwala naszym gościom na pełny relaks.

Rooftop Garden – zaprojektowany z myślą o rozbudzeniu w naszych gościach wewnętrznego dziecka, jest pełen niespodziewanych atrakcji, zarówno w dzień, jak i nocą. Dzięki wspaniałemu nagłośnieniu, będziesz miał wrażenie, że to nasze rzeźby – drzewa grają dla Ciebie muzykę na żywo. Będziesz miał możliwość rozegrania partii szachów na naszej gigantycznej planszy albo obejrzeć film podczas pysznego posiłku w naszym kinie plenerowym A Taste of Film. To miejsce gdzie możesz rozbudzić swoją wyobraźnię.

The Destination Gateway – to wielofunkcyjne miejsce, niemalże jak portal, służący jako ekskluzywny łącznik między statkiem a lądem, biuro do zamawiania wycieczek oraz centrum pomocy w organizacji życia na statku.

Edge Launches℠ – prosto z The Destination Gateway goście mają możliwość korzystania z superwygodnych i supernowoczesnych łodzi motorowych, z pełną klimatyzacją, większą przestrzenią oraz dużymi oknami, które gwarantują przepiękne widoki. Wszystko po to, by niezwykła elegancja, jaką odznaczają się nasze statki, nie opuszczała gości ani na krok.

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!