Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

!

Celebrity Cruises jako pierwsza linia premium stworzyła nową,  elastyczną ofertę, aby goście mogli zdecydować, z których udogodnień podczas wakacji chcą korzystać, z opcją stworzenia oferty all-inclusive.
Go Big! Go Better! Go Best! to największy i najbardziej wyrazisty program cenowy!

Do wyboru są  bonusy:
1. Pakiet napojów Classic
2. 150$ OBC do wydania na pokładzie

Zdecyduj, którą ofertę weźmiesz:
Go Big – wybierz jeden z bonusów
Go Better – otrzymasz 2 bonusy, dopłata 15 $ za osobę, za dzień rejsu
Go Best – dostaniesz 4 bonusy – pakiet Classic , dostęp do Internetu, my zapłacimy za Ciebie napiwki oraz kredyt do wydania na pokładzie 300 USD, dopłata 45 $ za osobę, za dzień rejsu do ceny Go Big. Dopłata 30 $ za osobę, za dzień rejsu do ceny Go Better

PLUS:

każda 3 i 4 osoba w kabinie otrzyma 40 min. pakiet internetowy oraz bezpłatny pakiet napojów bezalkoholowych

Rejsy 4 nocne i dłuższe od października 2015 do kwietnia 2017
z wyjątkiem rejsów transatlantyckich, transpacyficznych, repozycyjnych, Galapagos, azjatyckich i repozycyjnych w Ameryce Południowej

50% obniżony depozyt dla Captain’ Club

Warunki oferty

Oferta ma zastosowanie dla rejsów trwających min. 4 noce, rozpoczynających się od października 2015 do kwietnia 2017. Z oferty wykluczone są rejsy statkiem Xpedition oraz transatlantyckie, transpacyficzne, repozycyjne, azjatyckie i repozycyjne w Ameryce Południowej.

Oferta będzie przydzielona pierwszej i drugiej osobie w kabinie z oknem lub wyższej kategorii, bez dodatkowych kosztów jako Go Big. W tej ofercie goście mogą wybrać jeden z przysługujących bonusów: pakiet napojów Classic, opłacone napiwki, Internet bez limitu, 150 $ OBC do wydania na pokładzie na osobę. Za dodatkową dopłatą wybrać można ofertę Go Better i otrzymać do wyboru dwa bonusy lub Go Best i otrzymać wszystkie bonusy z dodatkową korzyścią, zamianą pakietu Classic na pakiet Premium.
Goście w tej samej kabinie muszą wybrać tę samą opcję oferty, w momencie zakładania rezerwacji. Oferta daje również korzyści dla trzeciej i czwartej osoby, zakwaterowanej w tej samej kabinie. Jest to bezpłatny 40-min. pakiet internetowy oraz pakiet napojów bezalkoholowych Classic.

Pakiet Classic zawiera:

piwa w cenie do 6 USD, napoje alkoholowe wysokoprocentowe, drinki, napoje orzeźwiające w cenie do 8 USD, wina w cenie do 9 USD, napoje gazowane, soki butelkowane i świeżo wyciskane, kawy i herbaty premium, wodę butelkowaną, napiwki. Pakiet Premium zawiera:piwa, wina, napoje alkoholowe wysokoprocentowe, drinki, napoje orzeźwiające w cenie do 13 USD, wina w cenie do 9 USD, napoje gazowane, soki butelkowane i świeżo wyciskane, kawy i herbaty premium, wodę butelkowaną – premium, smoothies, napoje energetyczne, napiwki.
Bezalkoholowy pakiet Classic zawiera:napoje gazowane, soki butelkowane i świeżo wyciskane, kawy i herbaty premium, wodę butelkowaną, napiwki.
Przedpłacone napiwki – są to napiwki dla obsługi kabiny, kelnera, asystenta kelnera i kierownika Sali, w wysokości sugerowanej przez Celebrity Crusies. Kwota napiwków zostanie odjęta od ceny rezerwacji w ciągu 10 dni od jej założenia.

Goście z pakietem internetowym otrzymają instrukcję dostępu do sieci w swojej kabinie, pierwszego dnia rejsu.
OBC , czyli kredyt do wydania na pokładzie. Kredyt będzie dodany do konta gości, nie można go wymienić na gotówkę, jest dostępny wyłącznie podczas rejsu, na pokładzie, niezbywalny. Jeśli nie zostanie wykorzystany, jego ważność wygaśnie o godz. 22:00 ostatniej nocy rejsu.
50% obniżony depozyt dla Captain’ Club – przyznawany jest dla osób na poziomie członkowskim Classic lub wyższym. Oferta dot. rezerwacji założonych przynajmniej na 70 dni przed rejsem. Zmniejszony depozyt powinien być opłacony w wymaganym terminie.

Oferta Go Big! Go Better! Go Best! ma zastosowanie dla nowych rezerwacji. Wszystkie bonusy są niezbywalne i mogą być zastosowane tylko dla rezerwacji, którym przysługują. Oferta nie łączy się z żadnymi innymi ofertami, programami cenowymi, zniżkami, m.in. nie łączy się z Book & Go, Excitig Deals, Celebrity’s ChoiseAir, Interline, Senior. Za niewykorzystane bonusy nie ma zwrotów, ani nie będą przyznawane kredyty.